Säsongsgrupper 2021

2021 års säsongsträning, jämna veckor med start vecka 16.


ONSDAGAR 17.30-19.00 

ANNIKA GRIMSHOLM
GUN KARLSSON
INGVAR KARLSSON
JAN-OLOF KARLSSON
KATARINA LARSSON
KENNETH ANTONSSON
MATS LARSSON
ROS-MARIE ANTONSSON


ONSDAGAR 19.00-20.30

CHRISTIAN SKANTZE
CRISTINA NILSSON
GÖRAN OLOFSSON
HARRIETH SKANTZE
JARL ROBERTSSON
MAURO DI MAIO
STEFAN ISAKSSON
STIG-ARNE CARLSSON


TORSDAGAR 17.30-19.00  

GUDRUN PERSSON
IRENE CARLSSON
KENNET PERSSON
LENA GJERTSÉN
LENA MARTINSSON
MONA STÅHL
OVE ANDERSSON
TOMAS NILSSON

 

 

 


TORSDAGAR 19.00-20.30 
 

ANN-CHARLOTTE DAHLQVIST
BODIL JÖNSON GANESH
EIVOR ANDERSSON
INGALILL KARLSSON
KRISTINA HANSSON
KÄTTY LARSSON JARÄLV
MARIEANNE BENGTSSON
ULLA BENGTSSON


FREDAGAR 17.00-18.30

BIRGITTA FORSTER
BRITT DYRENDAHL
GERD STENSTRÖM
HÅKAN GUSTAFSSON
INGER BENGTSSON
LINDA NÖJD
LOTTE MOSSUDD
OLLE ANDERSSON


FREDAGAR 18.30-20.00

AGNETA BARREFLOD
MAGNUS BERNSON
NATHALIE
PHILIPS NICHOLSON
STENA BERNSON
WIVIANN ÖRNEBORG

2021 års säsongsträning, udda veckor med start vecka 15 (fredagar) övriga grupper vecka17.

TISDAGAR 18.30-20.00
  

ANDREAS JONSSON
HÅKAN JONSSON
MIA LASSES
RONNY JAKOBSSON
SVEN-ARNE SVENSSON
SVEN-ERIK NILSSON
ULF JOHANSSON

 

 

ONSDAGAR 17.30-19.00

ANN NYQVIST
ANNE NÖJD
ANNELIE ANDERSSON
BO-LEIF OKNELID
GUNHILD JOHANSSON
JAN HOLMSTRÖM
SIV JARLMO

 

ONSDAGAR 19.00-20.30

ANDERS GREEN
ANDERS PERSSON
BERTIL JOHANSSON
HANS STURESSON
HENRIK POPPEN
MATS ANDERSSON
PETER LARSSON
TORE NILSSON

 

TORSDAGAR 17.30-19.00
    

GUNILLA KARLSSON
GÖRAN BLOM
IRENE WIKSTRÖM
JOSE JORFORS
LEIF GUSTAVSSON
LEIF KARLSSON
MATS JORFORS
RITA EWESSON




TORSDAGAR 19.00-20.30

GUN WERÉEN
HELGE HENNINGSSON
INGEMAR JOHANSSON
KENT HENRIKSSON
LISBETH HENRIKSSON
PER-OLOF WERÉEN
ULRIKA LIBÄCK

FREDAGAR 17.00-18.30

ANDREAS KARLSSON
ANNA JOHANSSON
ANNA KARLSSON
ANNIKA BENGTSSON
ANN-SOFIE RUNNHEDEN
JAN KARLSSON
MAGNUS JOHANSSON
PETER BENGTSSON


FREDAGAR 18.30-20.00

ANNA LILJA
BENNY DAVIDSSON
EVA STENMALM
KENT KRISTIANSSON
MARIA ÅSLUND
MARTIN BERTILSSON
PETER LILJA