Säsongsgrupper 2022

2022 års säsongsträning, jämna veckor med start vecka 16


ONSDAGAR 

17.30-19.00

STEFAN ISAKSSON
GUN KARLSSON
INGVAR KARLSSON
JAN OLOF KARLSSON
KATARINA LARSSON
KENNETH ANTONSSON
MATS LARSSON
ROS-MARIE ANTONSSON

ONSDAGAR 

19.00-20.30

CHRISTIAN SKANTZE
CRISTINA NILSSON
HARRIETH SKANTZE
BO KARLSSON
MAURO DI MAIO
MARIE LUNDGREN CARLGREN
STIG ARNE CARLSSON


TORSDAGAR 

13.30-15.00

KERSTIN KARAUS
GUNILLA UHRBOM
EVA THOREN
INGRID OTTOSSON
ROS-MARIE LARSSON
LISELOTTE LORENTSSON
GERD BENGTSSON
MERIT THURESSON
EWA BERGVALL 

TORSDAGAR 

15.00-16.30

INGA-LILL KARLSSON
KRISTINA HANSSON
EIVOR ANDERSSON
AGNETA GRANGEUS
INGER GRIPSE OLSSON
MARIANNE BENGTSSON
KÄTHY LARSSON JARÄLV
ULLA BENGTSSON 

  


TORSDAGAR 

17.30-19.00

GUDRUN PERSSON
KENNETH PERSSON
TOBIAS MEMBERGER
LENA MARTINSSON
THOMAS NILSSON
OVE ANDERSSON
MONA STÅL
JAN ANDERS LARSSON


TORSDAGAR

19.00-20.30

ANN-CHARLOTTE DAHLQVIST
GUNILLA GRIMSAND
VICTORIA BACKMAN
MARIA EKLUND
INGRID SENNERDAL
CHRISTER KARLSSON
JAANA BENJAMINSSON


FREDAGAR 

17.00-18.30

BIRGITTA FORSTER
BRITT DYRENDAHL
GERD STENSTRÖM
HÅKAN GUSTAFSSON
INGER BENGTSSON
INGELA EKLUND
LOTTE MOSSUD
OLLE ANDERSSON

FREDAGAR 

18.30-20.00

AGNETA BARREFLOD
MAGNUS BERNSSON
STINA BERNSSON
JACK OLSEN
WIVIANN ÖRNEBORG
SUSANNE ÖRNEBORG

 

2022 års säsongsträning, udda veckor med start vecka 15 (fredagar) övriga grupper vecka17.


TISDAGAR 

18.30- 20.00

ANDREAS JONSSON
HÅKAN JONSSON
TORBJÖRN AXELSSON
RONNY JAKOBSSON
SVEN-ARNE SVENSSON
LEIF GUSTAVSSON
STEFAN AXELSSON
ULF JOHANSSON


ONSDAGAR              

17.30- 19.00

ANN NYQVIST
TOMMIE NILSSON
ANNELIE ANDERSSON
BO-LEIF OKNELID
GUNHILD JOHANSSON
CARINA NILSSON
TORGNY CEDER
LENA ÖWRIN


ONSDAGAR

19.00- 20.30

HANS STURESSON
UNA ANDERSSON
MATS ANDERSSON
PETER LARSSON
TORE NILSSON
CHRISTIAN ESSELMARK  


TORSDAGAR 

13.30-15.00

GUN WEREEN
PER OLOF WEREEN
ANNIKA GRIMSHOLM
IRENE KARLSSON
INGER LINDQVIST
ANN SOFIE RUNNHEDEN
RITA EWESSON
SIV JARLMO


TORSDAGAR 

17.30-19.00

GÖRAN BLOM
KENT HENRIKSSON
LISBETH HENRIKSSON
MATS JORFORS
JOSE JORFORS
IRENE WIKSTRÖM
JONNY ERIKSSON
MARIE ERIKSSON


TORSDAGAR 

19.00-20.30

HELGE HENNINGSSON
INGEMAR JOHANSSON
OLA HALLGREN
YLVA HALLGREN
KRISTINA BENGTSSON
ULRIKA LIBÄCK
LARS OLOF PERSSON
ANN-KRISTIN PERSSON 


FREDAGAR 

17.00-18.30

ANDREAS KARLSSON
ANNA JOHANSSON
ANNA KARLSSON
ANNIKA BENGTSSON
JAN KARLSSON
MAGNUS JOHANSSON
PETER BENGTSSON

 

FREDAGAR 

18.30-20.00

PETER LILJA
BENNY DAVIDSSON
EVA STENMALM
KENT KRISTIANSSON
MARIA ÅSLUND
MARTIN BERTILSSON
HANS WIESLANDER
RUNA WIESLANDER